Overwatch 2 Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Overwatch 2 zadebiutuje 4 października na Nintendo Switch… jako gra free-to-play!!!

Po wielu problemach Overwatch 2 wreszcie otrzymało oficjalną datę premiery…

12 czerwca 2022

Po wielu problemach Overwatch 2 wreszcie otrzymało oficjalną datę premiery podczas prezentacji Xbox & Bethesda! Blizzard potwierdził, że sequel sieciowej strzelaniny FPS przechodzi w tryb free-to-play stając się darmową produkcją. No i najważniejsze w dzień premiery ustalonej na 4 października gra ukaże się na wszystkich potwierdzonych platformach, w tym na Nintendo Switch.

 

 

Według zapowiedzi gra ma zaoferować masę nowego contentu w tym nowe tryby rozgrywki, nowe mapy (na premierę potwierdzone zostały dwie), co najmniej dwóch nowych bohaterów (Sojourn i Junker Queen), rozgrywką międzyplatformową, czy postępy. Oczywiście produkcja przez długi czas od wydania ma być wspierana przez twórców kolejnymi dodatkami, które mają za zadanie jeszcze bardziej rozwinąć ten tytuł.

Już 16 czerwca o godzinie 19:00 na kanałach PlayOverwatch na YouTube i Twitchu odbędzie się kolejna prezentacja na żywo z Overwatch 2 skupiająca się na zawartości sezonowej. Królowa Junkertown także będzie miała swoje 5 minut podczas nadchodzącej prezentacji.

 

Overwatch 2 pojawi się na Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz PC dokładnie 4 października. Gra będzie obsługiwać rozgrywkę międzyplatformową i progresję międzyplatformową.


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *