Hollow Knight Silksong Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Premiera Hollow Knight: Silksong przesunięta na koniec tego roku

Fani przebojowej gry niezależnej Hollow Knight z niecierpliwością oczekiwali premiery…

10 maja 2023

Fani przebojowej gry niezależnej Hollow Knight z niecierpliwością oczekiwali premiery jej wyczekiwanej kontynuacji, Hollow Knight: Silksong. Jednak twórca gry, studio Team Cherry, ogłosił, że premiera została przesunięta na koniec tego roku. Pierwotnie gra miała ukazać się w pierwszej połowie 2023 roku.

 

 

Opóźnienie zostało ogłoszone poprzez oświadczenie Matthew Griffina na Twitterze, specjalistę PR w Team Cherry, w którym stwierdzono, że zespół potrzebuje więcej czasu na dopracowanie gry i upewnienie się, że spełnia wysokie standardy wyznaczone przez oryginalną grę. Zespół przeprosił również fanów za opóźnienie i podziękował im za cierpliwość i zrozumienie.

Hollow Knight: Silksong to przygodowa gra akcji 2D, która opowiada historię Hornet, księżniczki-obrończyni Hallownest, która przemierza rozległe, połączone królestwo pełne niebezpiecznych stworzeń i wymagających bossów. Gra obiecuje zaoferować rozszerzony świat, nowe postacie i bardziej wymagającą mechanikę rozgrywki niż jej poprzedniczka.

Podczas gdy fani będą musieli poczekać nieco dłużej, aby dostać się do gry, mogą pocieszyć się faktem, że opóźnienie prawdopodobnie spowoduje lepsze ogólne wrażenia. Team Cherry ma doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości gier i jasne jest, że są zaangażowani w uczynienie Hollow Knight: Silksong najlepszą możliwą grą.

 


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *