Rabbids: Party of Legends Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Rabbids: Party of Legends już 30 czerwca ukaże się na Nintendo Switch

Ubisoft ogłosiło, że dotychczas dostępna  wyłącznie w Chinach gra Rabbids:…

14 maja 2022

Ubisoft ogłosiło, że dotychczas dostępna  wyłącznie w Chinach gra Rabbids: Party of Legends już 30 czerwca ukaże się na całym świecie. Imprezowa gra ukaże się na Nintendo Switch oraz konsolach Sony i Microsoftu.

 

Rabbids: Party of Legends to tytuł stworzony przez zespół Ubisoft Chengdu. Gra zaoferuje aż 50 różnych minigier, które rzucają wyzwanie graczom, aby przybierali głupie pozy, obalali przeciwników, zjadali papryczki chili, popisywali się swoimi ruchami tanecznymi i wiele więcej. Maksymalnie czterech graczy może bawić się z tym tytułem lokalnie, w trybie 2v2 lub każdy na każdego. Gracze mogą również tworzyć niestandardowe listy odtwarzania swoich ulubionych minigier, a poziomy trudności AI można również dostosować, dzięki czemu gra jest dostępna dla każdego wieku i zapewnia zabawę dla całej rodziny.

 

Dobrze zapowiadająca się gra Rabbids: Party of Legends ukaże się 30 czerwca. Będzie to przedsmak „Królików”, bo jednak wszystkie oczy skierowane są w kierunku Mario + Rabbids: Sparks of Hope, które ma ukazać się na rynku również w 2023 roku.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *