Sora Super Smash Bros Ultimate
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Sora z Kingdom Hearts jest ostatnim wojownikiem Super Smash Bros. Ultimate

Ostatnią postacią w Super Smash Bros. Ultimate jest Sora —…

5 października 2021

Ostatnią postacią w Super Smash Bros. Ultimate jest Sora — główny bohater serii Kingdom Hearts. Reżyser gry Masahiro Sakurai, ogłosił ostatnią postać z dodatku Expansion Pass vol. 2 —podczas  transmisji „Mr. Sakurai Presents”.

 

 

Super Smash Bros. Ultimate zadebiutowało 8 grudnia 2018 roku i stał się wielkim przebojem na Nintendo Switch. Do czerwca sprzedano 24,77 miliona egzemplarzy bijatyki od Nintendo. Po premierze Nintendo wypuściło przepustkę Fighters Pass, która dawała dostęp do pięciu nowych postaci. DLC spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem, że Nintendo zaplanowało drugą przepustkę Fighters Pass, tym razem z sześcioma nowymi dodatkami. Sora znany z gier Kingdom Hearts jest trzynastą i zarazem ostatnią postacią, która wejdzie w skład SSBU.

 

Sora jest szóstym zawodnikiem w przepustce Fighter Pass Vol. 2 po Min Min Min z ARMS, Steve z Minecraft, Sephiroth z Final Fantasy 7, Pyra/Mythra z Xenoblade Chronicles i Kazuya z Tekken. Wcześniejsza przepustka dodała do gry Jokera Persona 5, Hero of Dragon Quest 11, Banjo-Kazooie, Terry Bogard z Fatal Fury i Byleth z Fire Emblem: Three Houses. Dodatkowi bohaterowie są dostępni do zakupu w ramach ogólnych przepustek, lub pojedynczych DLC.

Inne ogłoszenia w prezentacji obejmują specjalne kostiumy ze Splatoon oraz kostium Doom Slayera.

 


Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *