NewsRecenzja
NewsArtykuł

Tate Multimedia, twórcy Kangurka Kao, kończą tworzyć gry i zajmą się ich wydawaniem

Kangurek Kao, który wydany został w tym roku (z naszą…

8 lipca 2022

Kangurek Kao, który wydany został w tym roku (z naszą recenzją możecie zapoznać się TUTAJ) okazał się tylko umiarkowanym sukcesem. Tytuł zebrał mieszane recenzje, a wersja switchowa na Metacriticu otrzymała tylko 65 punktów Metascore. Jeżeli liczyliście na kontynuację to mamy dla Was niepocieszającą informację, gdyż twórcy – Tate Multimiedia – postanowili przestać tworzyć gry i zająć się ich wydawaniem.

 

Paul Leskowicz (wiceprezes zarządu) w wywiadzie dla VentureBeat potwierdził, że po dwudziestu latach działalności, przedsiębiorstwo wprowadza w życie rewolucję i zajmie się publikowaniem gier zewnętrznych studiów, z którymi będą mogli dzielić się dobrymi i złymi doświadczeniami, sukcesami i porażkami.

 

Leskowicz deklaruje, że Tate Multimedia planuje inwestować w projekty we wczesnym etapie rozwoju oraz obiecuje, iż IP stworzone przez zewnętrzne studia pozostaną ich własnością. Potwierdzono również, że wydawca wsparł kilka rozwijających się producentów, których zasilił kwotami od pięćset tysięcy do dwóch milionów euro – jednakże nie zdradzono więcej szczegółów.

 

 

Źródło: VentureBeat

 


Redaktor

Łukasz Jankowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *