Mario Kart 8 Deluxe Mistrzostwa
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Turniej Mario Kart 8 Deluxe dla Polskich graczy. Na najszybszych zawodników czekają nagrody

Oficjalny dystrybutor konsoli Nintendo Switch oraz oprogramowania, firma Conquest eintertaiment…

6 kwietnia 2022

Oficjalny dystrybutor konsoli Nintendo Switch oraz oprogramowania, firma Conquest eintertaiment wraz z europejskim oddziałem Nintendo ogłaszają zawody w Mario Kart 8 Deluxe. Turniej odbędzie się w Wielką Sobotę, 16 kwietnia, a najlepsi gracze mogą liczyć na nagrody.

 

W zawodach może wziąć udział każdy, kto jest w posiadaniu Nintendo Switch, grę Mario Kart 8 Deluxe i subskrybuje usługę Nintendo Switch Online. Turniej odbędzie w sobotę 16 kwietnia w godzinach od 16:00 do 17:30. Aby wziąć udział w turnieju, wystarczy w Wielką Sobotę, o godzinie 16:00, włączyć Mario Kart 8 Deluxe, wpisać kod 4249-8828-5483 w trybie mistrzostw online i tyle wystarczy, aby zmierzyć się z innymi graczami o atrakcyjne nagrody.

 

Zwycięzca zawodów otrzyma wyjątkowe etui „Seasonal Circuit ” na konsolę Nintendo Switch, 2000 Gold Points oraz markową odzież. Zawodnicy, którzy zajmą 2. i 3. miejsce w turnieju Mario Kart 8 Deluxe, otrzymają po 2000 Gold Points oraz ubrania Nintendo. W zawodach zmierzą się wyłącznie gracze z czterech krajów; Polski, Czech, Słowacji oraz Węgier.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *