NewsRecenzja
NewsArtykuł

W internecie wylała się fala frustracji dotyczących problemów technicznych Pokémon Scarlet & Violet

Pokémon Scarlet i Violet z pewnością były bardzo oczekiwanymi częściami…

21 listopada 2022

Pokémon Scarlet i Violet z pewnością były bardzo oczekiwanymi częściami tej legendarnej serii i fani pokładali w nich wielkie nadzieje, które podsycane były przez informacje na ich temat oraz fragmenty rozgrywek udostępnianych przez firmę.

 

Ekscytacja trwała jednak do pierwszych recenzji, jakie zaczęły pojawiać się w największych serwisach, a gdy coraz więcej graczy dorwało tytuł w swoje ręce – było już tylko gorzej. Okazało się, że nowe odsłony Pokémon borykają się z wieloma problemami technicznymi, a w oczy rzucają się liczne niedopracowania, prawdopodobnie związane z pośpiechem.

 

Frustracja fanów znalazła swoje odbicie w mediach społecznościowych oraz takich serwisach jak Metacritic. W chwili pisania tego newsa w tym ostatnim ocena użytkowników na temat Pokémon Scarlet wynosi 2,9/10, natomiast Violet nieco lepiej, ponieważ 3,3/10. Głównymi problemami okazuje się być wydajność, przez znaczną część gry osiągająca nieco ponad 20 klatek na sekundę, niskiej jakości grafika i liczne bugi.

 

 

 

 

 


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *