NewsRecenzja
NewsArtykuł

W sieci ukazał się nowy zwiastun Life is Strange: True Colors

Wydawca Square Enix oraz studio Deck Nine wypuścili dziś nowy…

30 lipca 2021

Wydawca Square Enix oraz studio Deck Nine wypuścili dziś nowy zwiastun dla Life is Strange: True Colors zatytułowany „Welcome to Haven Springs”.

 

 

Life Is Strange: True Colors wyjdzie na Nintendo Switch za nieco ponad miesiąc (10 września), więc nie powinno dziwić nikogo, że Square Enix rozpoczyna zmorzone działania marketingowe dla tego tytułu. Opublikowane dzisiaj film video skupia się na Haven Springs — głównej lokalizacji trzeciej części Life is Strange. Haven Springs to typowa spokojna mieścina pośrodku niczego, jakich wiele w Ameryce. Narratorką nowego zwiastuna jest Steph, mieszkanka „dziury”, wokół której kręcić będzie się historia gry.

 

True Colors nie jest jedyną grą z serii Life is Strange, która w tym roku ukaże się na Nintendo Switch. Firma Square Enix podczas ostatniej prezentacji Nintendo Direct ogłosiła, że również zremasterowana kolekcja Life is Strange. Pakiet w skład którego wejdzie „Life is Strange Remastered” oraz „Life is Strange: Before the Storm Remastered” pojawi się także na Switchu, jednak na dokładną datę premiery musimy jeszcze poczekać.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *