Abonament Nintendo Switch Online na Eneba to same korzyści

Każda firma produkująca konsole, udostępniając pakiet premium stara się zaoferować…

29 listopada 2021

Każda firma produkująca konsole, udostępniając pakiet premium stara się zaoferować wszystko to, co najlepsze. Niektóre funkcje pozostają dokładnie takie same, inne będą różnić się w zależności od konsoli. Sony i Microsoft dają graczom dostęp do rozgrywek online i udostępniają niektóre tytuły indie lub AAA, jednak w przypadku Nintendo sprawa wygląda nieco inaczej. Sprawdź nowe funkcje konta Nintendo Switch Online dostępnego poniżej. Co więcej, na najszybciej rozwijającym się rynku dla graczy, Eneba.com, możesz kupić abonament znacznie taniej!

 

Duża biblioteka gier Nintendo

Bezsprzecznie jest to największa zaleta konta Nintendo online. Abonament daje Ci dostęp do regularnie aktualizowanej kolekcji klasyków na konsole Nintendo NES i SNES. Gry, które były początkiem najpopularniejszych serii tego wydawcy, takie jak: Mario, Zelda, czy Metroid. Gry zabiorą Cię w nostalgiczną podróż i pozwolą Ci lepiej poznać historię Nintendo.

 

Zapisywanie w Chmurze

Odpukać, gdyby cokolwiek stało się z Twoim Nintendo Switch, mógłbyś wtedy stracić wszystkie dane z gry. Na szczęście, Switch Online sprawia, że wszystkie dane z Twoich gier zostają zapisane w chmurze. Przynajmniej nie będziesz musiał się martwić, że utraciszniezliczone godziny spędzone w Breath of the Wild, Pokemonach, Octopath Traveler, czy Animal Crossing.

 

Rozgrywka Online

Podobnie jak w wypadku konkurencji, również Nintendo umożliwia graczom grę przez internet. Poczynając od gier bezpośrednio ze stajni Nintendo, takich jak Splatoon 2 i klasyków na NES i SNES po międzyplatformowe hity, takie jak Fortnite. Nintendo Switch Online pozwoli Ci zagrać razem z przyjaciółmi, którzy mają własnego Switcha, lub z graczami na całym świecie, grającymi na różnych platformach.

 

Ekskluzywne kontrolery i zniżki

Subskrybenci Nintendo Switch Online mogą kupić ekskluzywne kontrolery NES i SNES, aby zagrać w klasyczne gry.

Co więcej, otrzymasz zniżki na gry Nintendo w sklepie internetowym.

 

Typy abonamentu

Standardowe konto

Pakiet standardowy zawiera wszystkie punkty wymienione powyżej. Zacznij korzystać z funkcji Nintendo Switch Online już teraz! Wykup roczny abonament w niższej cenie.

Konto rodzinne

Pakiet rodzinny, różnie się od standardowego tym, że możesz przypisać do konta aż 8 różnych konsol lub profili nintendo Switch, wykupując tylko jeden abonament. Jeśli nie chcesz, żeby Twoje dzieci lub rodzeństwo miało dostęp do Twoich plików z grami, pamiętaj, że w pakiecie rodzinnym każdy może korzystać z osobnego konta. Kup konto dla całej rodziny taniej!

 

Nie musisz wydawać więcej niż trzeba! Przejrzyj ofertę Eneba i znajdź gry Nintendo oraz pakiety w niższej cenie.

 

Materiał powstał we współpracy z firmą Eneba.

 


Redaktor

Redakcja NintendoSwitch.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *