Amazon Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Amazon France ujawnia wiele wcześniej niezapowiedzianych gier na Nintendo Switch

Uaktualnienie oferty w francuskim oddziale sklepu Amazon doprowadzi do szybszego…

28 maja 2020

Uaktualnienie oferty w francuskim oddziale sklepu Amazon doprowadzi do szybszego bicia serca wielu Switchowych graczy. Nintendo Switch może wkrótce otrzymać wiele nowych, wcześniej niezapowiedzianych tytułów od największych światowych wydawców. Rzućcie okiem na poniższe screeny:

 

 

  • 3 gry z Bethesda (1 tylko na Nintendo Switch, 2 multiplatformowe)
  • 2 gry z Square (oba tytuły tylko na Switcha)
  • 2 gry z Warner (1 multiplatformowy, 1 na Switcha)
  • 2 gry od Ubisoft (2 multiplatformowe)
  • 1 gra z Take Two ( multiplatformowa )
  • 1 gra od Capcom (tylko Nintendo Switch )

 

Użytkownicy forum ResetEra meldują, że oferta wcześniej zawierała również 4 tytuły od Nintendo dla Switcha, jednak zostały one usunięte z sklepowej oferty. Remake gier Mario, Metroid Prime Trilogy, czy jednak jakieś niespodzianki?

 

Przy wszystkich tytułach widnieje tylko data premiery ustalona na „2020”, bez żadnych innych konkretnych informacji. To w sumie prawie dwadzieścia gier na konsolę Nintendo Switch, które nie zostały jeszcze ogłoszone!

 

To nie pierwszy raz kiedy oferta sklepu Amazon ujawnia nadchodzące gry na Nintendo Switch, o których wcześniej w ogóle nie słyszeliśmy. Jeden z największych sklepów online wcześniej był źródłem plotek o wydaniach m.in. Wiedzmin 3 oraz Overwatch na Switcha, które jak dobrze wiemy zostały po jakimś czasie oficjalnie ogłoszone i wydane na konsoli japońskiego molocha. Wszystko to wskazuje, że gry które dziś wyciekły miały zostać zaprezentowane na anulowanych targach E3, a wszystkie te produkcje otrzymają losowe zapowiedzi w najbliższych miesiącach, bądź zostaną zaprezentowane podczas kolejnej prezentacji Nintendo Direct.

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *