Ben 10: Power Trip Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Ben 10: Power Trip zostanie wydane w październiku na Nintendo Switch

Bandai Namco, Outright Games oraz PHL Collective ogłosiły nową grę…

29 czerwca 2020

Bandai Namco, Outright Games oraz PHL Collective ogłosiły nową grę na podstawie serialu animowanego Ben 10 o nazwie Ben 10: Power Trip. Tytuł zostanie wydany na Nintendo Switch i inne platformy 9 października.

 

Ben 10: Power Trip rozgrywa się w animowanym wszechświecie Bena Tennysona, gdzie używa zaufanego Omnitrix do przekształcania się w różne obce stworzenia i ratowania świata. Gra opowiada wyjątkową historię, w której Ben musi odkryć prawdę o czterech tajemniczych kryształach, które grożą przejęciem jego świata. Gracze będą mogli przekształcić się w potężnych kosmitów i współpracować ze sobą w walce z przerażającymi wrogami w tej współpracy.

 

W tej nowej grze główny bohater, tytułowy Ben 10 musi współpracować z Kevinem 11 i walczyć z magiem Hexem. W grze gracze będą mogli przekształcić się w różne obce istoty i korzystać z ich mocy.

 

Terry Malham, CEO firmy Outright Games nie kryje swojego zachwytu nad stworzeniem kolejnej gry na bazie popularnego serialu Cartoon Network:

 

Ben 10 to moja ulubiona seria dla dzieci i nie możemy się doczekać, aby ponownie stworzyć grę z tymi postaciami. Nasze wieloletnie partnerstwo z Cartoon Network pozwoliło nam zrobić duży krok naprzód dzięki temu tytułowi i stworzyć grę, która zapewni rozrywkę fanom Ben 10 i ich rodzinom podczas wspólnej zabawy w tej nowej przygodzie.

 

Ben 10: Power Trip otrzymało także pierwszy zwiastun do sprawdzenia poniżej:

 

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *