Dragon Ball Z Kakarot Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Card Warriors – darmowy dodatek do Dragon Ball Z: Kakarot jednak opóźniony

Dla fanów Dragon Ball Z: Kakarot mamy złą wiadomość, ponieważ…

27 grudnia 2021

Dla fanów Dragon Ball Z: Kakarot mamy złą wiadomość, ponieważ przyjdzie im jeszcze nieco poczekać na darmową aktualizację „Card Warriors”. Gra karciana planowo miała się pojawić jeszcze przed końcem roku, jednakże Bandai Namco postanowił przełożyć jej premierę do 2022 roku. Poniżej pełna wiadomość od przedstawicieli firmy:

 

[Card Warriors dla wersji DBZK Nintendo Switch] Bezpłatna aktualizacja „Card Warriors” dla „DRAGON BALL Z: KAKAROT + A New Power Awakens Set” na Nintendo Switch, zaplanowana na jesień tego roku, zostanie przesunięta ze względu na korektę harmonogramu prac.
 
 
 
Przepraszamy za niedogodności tych, którzy czekali na premierę Card Warriors. Zespół obecnie pilnie pracuje nad rozwojem i dziękujemy za cierpliwość. Proszę czekać na dodatkowe informacje dotyczące konkretnej daty.
 
 
 
Dziękujemy za nieustające wsparcie dla DRAGON BALL Z: KAKAROT.

 

Jak wynika z wiadomości, dokładna data premiery zostanie podana w niedalekiej przyszłości. Natomiast poniższy filmik pokazuje czego możemy spodziewać się po aktualizacji, gdy już pojawi się na Switchu.

 


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *