Genshin Impact Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Co z Genshin Impact na Nintendo Switch ? Podobno „słabszy sprzęt” przyczyną opóźnień

Posiadacze Nintendo Switch cały czas oczekują jakichkolwiek informacji dotyczących portu…

24 maja 2021

Posiadacze Nintendo Switch cały czas oczekują jakichkolwiek informacji dotyczących portu Genshin Impact. Darmowy RPG odniósł niesamowity sukces po wydaniu w zeszłym roku na PC, PS4 oraz telefonach. Wraz z niedawną premierą gry na konsoli PlayStation 5 wielu graczy dopytuje coraz głośniej o aktualny status wydania na Switcha.

 

Genshin Impact został oficjalnie zapowiedziany na konsolę Nintendo Switch 14 stycznia 2020 roku. Minęło już jednak prawie półtora roku, a właściciele Nintendo Switch nadal z niecierpliwością oczekują wydania na hybrydową konsolę. Według Genshin Raport – konta na Twitterze skupiającego się wyłącznie na informowaniu o nowościach i przeciekach Genshin Impact, wersja gry na Nintendo Switch powinna wreszcie pojawić się w którymś momencie tego roku. Rzekomo głównym problemem portu na NS jest „słaby sprzęt”, który wpływa na ciągłe opóźnienia.

 

 

Wcześniej spekulowano, że szereg problemów opóźnia port gry na Switcha. Obejmuje to różne implementacje mikrotransakcji i zgodność ze sklepem internetowym eShop. Biorąc pod uwagę, że Genshin Impact został udostępniony na PS5 wraz z premierą aktualizacji 1.5, istnieje duża szansa, że ​​premiera na Nintendo Switch może się również wydarzyć wraz z nadejściem jednej z głównych aktualizacji.

Raport wydaje się przynajmniej w pewnym stopniu wyjaśniać, dlaczego port Genshin Impact na Switcha potrzebuje tak dużo czasu, aby ujrzeć wreszcie światło dzienne. Jednak, jak zawsze, wszystkie plotki i spekulacje najlepiej przyjmować z przymrużeniem oka. Mamy nadzieję, że port Genshin Impact na Nintendo Switch nie podzieli losu wersji na Xbox One, która jakiś czas temu została anulowana przez studio miHoYo. Na korzyść Switcha przemawia ogromna baza posiadaczy tego sprzętu, co powinno zmobilizować twórców do wprowadzenia wreszcie tej produkcji w przyszłości. 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *