Dark Souls Remastered 

Rating: 8.0/10. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Gatunek: RPG

Data premiery: 19.10.2018

Wydawca: Bandai Namco

Liczba graczy: 1-6

Polska werjsa językowa: brak

Pegi: 16

8.5

Nasza ocena


Dark Souls Remastered Nintendo Switch Cover

Dark Souls Remastered 

PRZECZYTAJ RECENZJE

Gatunek: RPG

Data premiery: 19.10.2018

Wydawca: Bandai Namco

Liczba graczy: 1-6

Polska wersja językowa: brak

Pegi: 16

Ocena użytkowników:
Rating: 8.0/10. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Ocena redakcji:

8.5


Dark Souls Remastered to nieco odświeżona wersja gry Dark Souls. Przede wszystkim producenci postawili na poprawę elementów graficznych pojawiających się w rozgrywce, które budziły największe zastrzeżenia u graczy. Poruszać można się w rozgrywce po różnych strefach, przejścia pomiędzy nimi są bardzo płynne, dlatego można zdecydować się na taki krok w dowolnym momencie gry. W ten sposób gracze docierają błyskawicznie w wyznaczone przez siebie miejsca, praktycznie na całej mapie.

 

Stworzonych zostało wiele oryginalnych lokacji, z którymi trzeba się zmierzyć, a nie było ich w poprzedniej edycji. W związku z tym na fanów tej gry czekają różne nowości, które wzbudzą ich zainteresowanie. Rozgrywka toczy się np. w mrocznych zamkach, które trzeba odkrywać, aby radzić sobie z pokonywaniem kolejnych misji czekających na bohaterów. Nie dysponuje się żadnymi szczegółowymi mapami, dlatego gracz nie za bardzo wie dokąd ma zmierzać, warto powołać się wtedy na swoją intuicję, która często może się jednak okazać zgubna.

 

Rozgrywka w Dark Souls Remastered dostarcza jednak wielu wrażeń, ponieważ podczas niej postać w którą wciela się gracz toczy wiele ciekawych pojedynków, z wykorzystaniem różnorodnej broni. Do wykorzystania ma się też wiele unikalnych ataków, dzięki którym pojedynki można zwyciężać za każdym razem, gdy do nich dojdzie. Bohater może trzymać wybraną przez siebie broń w jedną ręce, ale jeśli jest dobrze wyszkolony może naraz operować dwoma odmianami broni, wtedy szanse na zwycięstwo w pojedynku się zwiększają.

 

 

GALERIA

 

 

 

TRAILER

 

 

Dark Souls Remastered Nintendo Switch

 

Na temat