NewsRecenzja
NewsArtykuł

Sprzedaż Dead Cells przekroczyła 3 miliony jednostek. Kolejna aktualizacja w drodze

W komunikacie prasowym Motion Twin i Evil Empire ujawniły, że…

2 lipca 2020

W komunikacie prasowym Motion Twin i Evil Empire ujawniły, że Dead Cells sprzedało się w ponad 3 milionach egzemplarzy od premiery. Dotyczy to wersji na Nintendo Switch, jak i wszystkich innych platform na które ten roguelike został wydany.

 

Wraz z tym ogłoszeniem otrzymaliśmy informacje o dziewiętnastej już aktualizacji dla Dead Cells „Update of Plenty”, która powinna pojawić się na konsolach w ciągu najbliższych kilku tygodni.

 

Aktualizacja zawiera wiele zmian w grze, w tym zmiany dla przedmiotów i broni. Wiele z nich zostało całkowicie przerobionych, osłabionych lub wzmocnionych. Kusze zostały uwzględnione w tych zmianach i są teraz bronią dwuręczną. Dodany zostanie również plecak, który pozwoli graczom zatrzymać broń, trzymając broń dwuręczną. Zmiany dotyczą również zakupów u kupca, usuwając skalowanie złota, a cena wyposażenia będzie teraz rosła wraz z poziomami przedmiotów. Cena za większość przedmiotów zostały zaktualizowane, co ma działać na korzyść gracza.

 

Dead Cells miał swoją premierę na Nintendo Switch 7 sierpnia 2018. Tytuł można zakupić w Nintendo eShop w kwocie 100,00 zł.


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *