Rune Factory 5
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Rune Factory 5 na pierwszym materiale prezentującym rozgrywkę. Data premiery została przesunięta na 2021 rok

Marvelous i XSEED Games ujawniły pierwszy materiał z Rune Factory…

18 września 2020

Marvelous i XSEED Games ujawniły pierwszy materiał z Rune Factory 5. Z gorszych wiadomości, ten RPG nie ukaże się w tym roku jak to było pierwotnie planowane, tylko „gdzieś” w 2021 r.

 

 

 

Wyrusz w wielką przygodę w świecie fantasy z najnowszą odsłoną serii symulacji RPG Rune Factory. Po utracie pamięci bohater trafia do pobłogosławionego przez naturę małego miasteczka. Tam zostają zwerbowani do grupy strażników pokojowych i rozpoczyna się ich nowe życie. Oprócz swoich normalnych obowiązków bohater może uprawiać ziemię, rzucać linę do pobliskiej rzeki i wiele więcej! Połącz siły z mieszkańcami miasta, aby walczyć z potworami i wyprowadzać potężne kombinacje ataków – to tylko jedna z nowości w serii. Scena jest gotowa, a kurtyna wznosi się na ekscytującą nową przygodę w Rune Factory 5!

 

 

Rune Factory 5 po raz pierwszy w historii głównych serii pozwoli graczom odkrywać pełny świat w 3D. Piąty wpis z serii podobnie znowu będzie miał dużo wspólnego z inną grą XSEED Game – Story of Seasons. Symulator życia będzie po raz kolejny jednym z głównych elementów gry, gdzie rolnictwo i inne zajęcia, takie jak łowienie ryb, co pozwoli ci zarabiać pieniądze i zdobywać materiały używane do wytwarzania broni. Rune Factory 5 zaoferuje dosyć prosty system walki, ale będzie on miał także nowe funkcje i rozwiązania w porównaniu do poprzednich gier. Jedną z nowości będą combo ataki, które wykonywać będziesz z innymi członkami drużyny. Oczywiście możliwość wzięcia ślubu zostanie ponownie udostępniona w Rune Factory 5.

 

Rune Factory 5 nie ma jeszcze dokładnej daty premiery, ale wstępnie planowane jest uruchomienie na całym świecie w 2021 roku zaraz po wiosennej premierze w Japonii.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *