Two Point Hospital Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Darmowy tydzień z Two Point Hospital dla aktywnych subskrybentów Nintendo Switch Online

Nintendo Switch Online zaoferuje swoim subskrybentom bezpłatną wersję symulatora zarządzania…

21 lipca 2021

Nintendo Switch Online zaoferuje swoim subskrybentom bezpłatną wersję symulatora zarządzania szpitalem Two Point Hospital przez okres tygodnia. Game Trial rozpocznie się 28 lipca i potrwa do 3 sierpnia.

 

 

Powyższy tweet od Nintendo of Europe potwierdza, że ​​ten Two Point Hospital będzie kolejnym tytułem, który dołączy do promocji usługi Nintendo Switch Online. Jak dobrze wiecie (a może nie wiecie), jest to oferta, która pozwala cieszyć się daną grą bezpłatnie przez ograniczony czas.

 

Game Trial na Two Point Hospital potrwa równe 7 dni i rozpocznie się od 28 lipca. Tydzień z tym symulatorem to wystarczają ilość czasu, aby bezproblemowo przejść główną kampanię oraz wypróbować pozostałe tryby rozgrywki. Oczywiście, aby móc cieszyć się ze sprawdzenia tej produkcji trzeba być aktywnym subskrybentem usługi Nintendo Switch Online.

 

Nadchodząca oferta na bezpłatne wypróbowanie Two Point Hospital na Nintendo Switch trochę różni się od poprzednich, oferowanych przez Nintendo. Wcześniej, tytuły w regionach Europy i Ameryki Północnej były dokładnie takie same. W najbliższym Game Trialu gra Among Us zostanie zaoferowana mieszkańcom USA, Meksyku oraz Kanady. Z kolei 7-dniowy okres próbny ze strategią ekonomiczną od Two Point Studios obowiązuje we wszystkich europejskich krajach.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *