NewsRecenzja
NewsArtykuł

Fire Emblem Engage wyciekło do sieci przed premierą

Fire Emblem Engage oficjalnie do sprzedaży trafi w ten piątek…

17 stycznia 2023

Fire Emblem Engage oficjalnie do sprzedaży trafi w ten piątek (tj. 20.01.2022), lecz w sieci pojawił się już rom z grą, co pozwala zapoznanie się z tytułem wszystkim posiadaczom przerobionych konsol. Niestety jest to już pewnego rodzaju tendencja, że większe premiery Nintendo wyciekają blisko premiery.

 

Z wiadomych względów nie będziemy udostępniać spoilerów, lecz pojawiło się kilka informacji, które mogą zainteresować fanów serii. Fire Emblem Engage zostało oparte w pełni na silniku Unity – jest to znacząca zmiana gdyż Three Houses zbudowano na Dynasty Warriors. Najnowszą odsłonę cyklu opracowało wyłącznie Intelligent Systems, które wcześniej tylko pomagało w produkcji poprzednika.

 

Najnowszy Fire Emblem posiada funkcje sieciowe obsługiwane przez najnowsze serwery japońskiego koncernu – NEX. Tytuł zawiera Towers of Trials, w których można rzucać wyzwania innym graczom oraz zdobywać nagrody. Pojawia się również możliwość zbudowania mapy oraz udostępnienia jej innym graczom do potyczek online.

 

 


Redaktor

Łukasz Jankowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *