Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Harvest Moon: One World zapowiedziane! Gra ma zadowolić nowych oraz starych fanów serii!

Rising Star Games oraz Natsume Inc. ogłosiło właśnie kolejną grę…

12 maja 2020

Rising Star Games oraz Natsume Inc. ogłosiło właśnie kolejną grę z serii Harvest Moon. Ta odsłona będzie nosiła podtytuł One World i ma zapewnić zupełnie nowy sposób czerpania frajdy z tej leciwej już serii. Twórcy zapewniają, że starają się zadowolić starych wyjadaczy oraz zachęcić całkowicie nowe osoby do przeżywania wiejskiego życia w ich najnowszym produkcie.

Gra ma oferować zwiedzanie jednego świata, który będzie wypełniony znanymi oraz całkowicie nowymi mieszkańcami. Ponadto wszystkie napotkane na naszej drodze wioski mają być unikalne. Nowa odsłona ma być ogromnym krokiem naprzód dla całej serii, a udowodnić to ma zupełnie nowy silnik graficzny. Harvest Moon: One World ma zadebiutować jeszcze tej jesieni. Jeszcze nie ma żadnego filmu czy zrzutów promujących grę. Na razie musimy zadowolić się krótkim opisem:

 

Możecie sobie wyobrazić świat bez pomidorów, truskawek czy nawet kapusty? W najnowszej odsłonie serii Harvest Moon gracze znajdą się właśnie w takiej sytuacji. Jedynie stara księga daje niewielkie wskazówki o tym jak było kiedyś… Zaskoczeni tajemniczym odkryciem gracze wyruszą na przygodę, która obejmuje nie tylko ich rodzinne miasto, ale cały świat! Jakiego rodzaju ludzie i miejsca ich czekają? Od przepięknych plaż Halo Halo po zaśnieżone góry Salmiakki, jest dosłownie cały świat do odkrycia.

 

Myślicie, że będzie to godna konkurencja dla Animal Crossing czy nawet Stardew Valley? Czekacie na kolejne informacje, czy raczej tego typu gry was w ogóle nie kręcą? Dajcie znać w komentarzach!

 

 

 

 

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *