Star Wars Jedi Knight Jedi Academy Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Kanadyjski eShop ujawnia dzisiejszą premierę Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy na Nintendo Switch

Wygląda na to, że Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy…

26 marca 2020

Wygląda na to, że Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy – ulubiona gra online większości fanów Gwiezdnych Wojen – już dzisiaj zostanie wydana na Nintendo Switch. Kanadyjski eShop, być może niechcący, ujawnił ukrywaną przez wydawcę produkcję dodając ja do swojej listy gier z datą premiery ustaloną na 26 marca.

 

O planowanym wydaniu Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy po raz pierwszy usłyszeliśmy podczas zeszłorocznego Nintendo Direct. Ujawniono wtedy również, że nastąpi po premierze Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast , która jak wiadomo, jest już dostępna na Switchu od września 2019.

 

Wraz z dodaniem Jedi Academy do oferty kanadyjskiego eShop otrzymaliśmy sporo wartościowych informacji. Cena za grę została ustalona na 25,19 kanadyjskich dolarów co przekładałoby się na około 70 złotych. Tytuł oferować będzie wiele funkcji Nintendo Switch, począwszy od zmodernizowanych elementów sterujących. W sieciowych potyczkach będzie mogło zmierzyć się maksymalnie 16 graczy jednocześnie. Do dyspozycji gracza zostanie także udostępniony rozbudowany edytor postaci, pozwalający na wykreowanie własnego wojownika Jedi.

 

Najważniejsze funkcje Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy na Nintendo Switch obejmują:

  • Graj z maksymalnie 16 graczami online w sześciu trybach wieloosobowych online, w tym: Siege, Capture the Flag i Free for All.
  • Dostosuj swoją postać, określając zarówno wygląd, jak i płeć przed wejściem do Akademii, aby poznać moc i niebezpieczeństwa Mocy.
  • Zbuduj swój miecz świetlny od uchwytu do ostrza. W miarę postępów odkryj moc władania dwoma mieczami świetlnymi lub najlepszym mieczem świetlnym z podwójnym ostrzem rozsławionym przez Dartha Maula.
  • Wejdź w interakcję ze znanymi postaciami z Gwiezdnych wojen w wielu klasycznych lokalizacjach Gwiezdnych wojen , stając przed ostatecznym wyborem: walcz o dobro i wolność po jasnej stronie lub podążaj ścieżką mocy i zła po ciemnej stronie.

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *