Kirby Fighters 2
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Kirby Fighters 2 wyciekło przed ogłoszeniem. Gra pojawiła się na stronie Nintendo

Nintendo of America przypadkowo ujawniło niezapowiedzianą jeszcze grę Kirby Fighters…

23 września 2020

Nintendo of America przypadkowo ujawniło niezapowiedzianą jeszcze grę Kirby Fighters 2 na Nintendo Switch. Strona prezentująca nadchodzące gry w wyszukiwarce gier dla rodziców –  Play Nintendo – wspomina o nieujawnianym wcześniej tytule. Biorąc pod uwagę, że Kirby Fighters 2 na Switcha otrzymało spersonalizowaną grafikę i dość oficjalnie wyglądający opis, więc wydaje się, że jest to dość wiarygodny przeciek.

 

 

Pozycja dla Kirby Fighters 2 zawiera krótki opis gry:

 

Wybierz jedną z najbardziej kultowych umiejętności Kirby’ego zdolność kopiowania – w tym zupełnie nową umiejętność Wrestler – i daj z siebie wszystko, aby stać się ostatnim stojącym Kirby. Znajomi przyjaciele i wrogowie, tacy jak Bandana Waddle Dee i King Dedede, również pojawiają się jako grywalne postacie w grze Kirby Fighters 2 , dostępnej wyłącznie na system Nintendo Switch.

 

Kirby Fighters 2 wygląda na kontynuację wydanego na 3DS dodatku Kirby Fighters Deluxe jako jeden z dodatkowych trybów dla gry Kirby Triple Deluxe. Sequel nie otrzymał jeszcze potencjalnej daty wydania, ale wiemy, że został on wyceniony przez Nintendo na 19.99 dolarów. Oficjalne ogłoszenie Kirby Fighters 2 na Nintendo Switch powinno odbyć się w najbliższej przyszłości.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *