LEGO Horizon Adventures
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

LEGO i Horizon łączą siły – zapowiedź gry LEGO Horizon Adventures na Switcha

Podczas tegorocznego Summer Game Fest 2024, gracze na całym świecie…

8 czerwca 2024

Podczas tegorocznego Summer Game Fest 2024, gracze na całym świecie otrzymali ekscytujące wieści: ogłoszono premierę gry „LEGO Horizon Adventures”, która ukaże się jeszcze w tym roku na platformy PC, PS5 oraz Nintendo Switch.

 

 

„LEGO Horizon Adventures” przenosi znanych fanom postaci z uniwersum Horizon do całkowicie nowej rzeczywistości – świata zbudowanego z klocków LEGO. Gra została zaprojektowana z myślą o wspólnej zabawie. Oferuje tryb kooperacji dla dwóch graczy, którzy mogą łączyć siły zarówno lokalnie, jak i online. To doskonała okazja do wspólnej zabawy, zarówno na kanapie, jak i przez internet.

Trailer gry, który zaprezentowano podczas festiwalu, ukazał Aloy w mniej poważnym, za to bardzo zabawnym i kreatywnym środowisku. Przygoda w świecie LEGO pozwala bohaterce przeżywać zupełnie nowe doznania, dalekie od jej typowego, pełnego walki uniwersum. Twórcy pokazali, jak Aloy wraz z przyjaciółmi LEGO zmaga się z takimi maszynami jak Thunderjaw, co sugerować może, że gra oprócz zabawnego wydźwięku, zaoferuje również spore emocje związane z akcją.

Wyjątkową cechą „LEGO Horizon Adventures” jest także fakt, że gra nie została stworzona przez pierwotnych twórców serii, studio Guerrilla Games. Głównym deweloperem jest tym razem Keyword Studios. Jest to pierwsza tego typu adaptacja gry z serii PlayStation, która debiutuje równocześnie na kilku platformach, w tym na Nintendo Switch, co może być zaskoczeniem dla wielu fanów.

Chociaż szczegółowa data premiery jeszcze nie została ogłoszona, wiemy, że gra ukaże się jesienią 2024 roku. To z pewnością jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń dla miłośników serii Horizon oraz fanów gier LEGO.

Dla wielu graczy, możliwość przeżycia przygód Aloy w świecie LEGO, pełnym kreatywności i możliwości wspólnej gry, jest już impulsem do odliczania dni do premiery. „LEGO Horizon Adventures” na Nintendo Switch zaoferuje nowy wymiar rozrywki, łącząc klasyczne elementy gier akcji z nieskończoną zabawą, jaką oferują klocki LEGO.


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *