Mario Kart 9 Nintendo Switch plotka
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Mario Kart 9 jest podobno w fazie rozwoju na Nintendo Switch „z nowym zwrotem akcji”!

Według analityka dr. Serkana Toto specjalizującego się w branży gier,…

7 stycznia 2022

Według analityka dr. Serkana Toto specjalizującego się w branży gier, Mario Kart 9 jest obecnie w fazie „aktywnego rozwoju” z „nowym zwrotem akcji”. Kontynuacja hitowego Mario Kart 8 Deluxe ma zawitać na Nintendo Switch jeszcze w tym roku.

 

Wiadomość pochodzi od znanego analityka Serkan Toto z Kantan Games, który poproszony o komentarz na temat prognoz na 2022 r. w artykule opublikowanym przez GamesIndustry.biz stwierdził, że Mario Kart 9 jest w trakcie „aktywnego rozwoju”. Co więcej, Toto uważa, że ​​jego ujawnienie może nastąpić wkrótce, stwierdzając, że Nintendo „może drażnić” kolejny wpis w serii Mario Kart jeszcze w tym roku.

 

Zdaję sobie sprawę, że Mario Kart 8 Deluxe wciąż sprzedaje się bardzo dobrze na Nintendo Switch, ale Mario Kart 9 jest w fazie rozwoju (i ma nowy zwrot akcji), a Nintendo może Cię tym zainteresować w tym roku. Na urządzeniach mobilnych Nintendo milczało od czasu premiery Mario Kart Tour w 2019 roku, ale myślę, że w 2022 roku ponownie zobaczymy ugruntowane IP na urządzeniach inteligentnych.

 

Biorąc pod uwagę popularność serii Mario Kart, wydaje się, że to tylko kwestia czasu, zanim Nintendo ujawni kolejny tytuł w ukochanej serii wyścigów gokartowych. Warto jednak nadmienić, że dotychczas żadna konsola Nintendo nie otrzymała więcej niż jednej głównej gry z serii Mario Kart. Czy Nintendo Switch będzie pierwszym systemem od Big N, na którym gracze otrzymają aż dwa wpisy z serii? Mamy taką nadzieję!

Ostatnim wpisem z serii jest „spin-off” w postaci Mario/Luigi Kart Live: Home Circuit wydanym dla Switcha w 2020 roku. Z kolei niezwykle popularne wśród graczy Mario Kart 8 Deluxe nadal sprzedaje się w dużych ilościach nawet po kilku latach od premiery, osiągając w ostatnim czasie prawie 39 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie. Stając się tym samym najlepiej sprzedającą się grą ze wszystkich tytułów Mario Kart.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *