NewsRecenzja
NewsArtykuł

Miitopia dostępna do sprawdzenia. Nintendo wypuściło dzisiaj wersję demo

Nintendo bez wcześniejszych przesłanek wypuściło wersję demonstracyjną gry Miitopia na…

27 kwietnia 2021

Nintendo bez wcześniejszych przesłanek wypuściło wersję demonstracyjną gry Miitopia na Nintendo Switch. Demko pozwala eksplorować pierwszy obszar gry i umożliwia tworzenie i dostosowywanie postaci Mii. Wraz z tym ogłoszeniem Big N opublikowało zupełnie nowy trailer prezentujący port Miitopia na Switcha.

 

 

Każdy zainteresowany może już teraz pobrać demo Miitopia ze sklepu eShop. Potwierdzone zostało, że wszystkie dane z wersji demonstracyjnej można będzie przenieść do pełnej wersji gry.

 

Jeśli jeszcze nigdy nie słyszałeś o Miitopia, to wiedz, że nie jest to żadna nowość od Nintendo. Gra po raz pierwszy ukazała się w lipcu 2017 roku na konsoli 3DS. Tytuł ten zaliczamy do gatunku jRPG akcji, w którym przyjdzie nam drużyną bohaterów Mii. Jest to jedna z franczyz Nintendo, jednak przy przeniesieniu tej produkcji na Nintendo Switch firmie pomaga studio Grezzo. Obie firmy współpracowały ze sobą już wielokrotnie, a ich ostatnim dziełem jest remake The Legend of Zelda: Link’s Awakening wydanym w 2019 roku na Switcha.

 

Pełna wersja gry Miitopia ukaże się 21 maja na Nintendo Switch. Pre-ordery można składać już teraz zarówno na cyfrową, jak i pudełkową wersję gry.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *