Mortal Shell Complete Edition Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Mortal Shell: Complete Edition nieoczekiwanie zadebiutowało na Nintendo Switch. Świąteczne wydarzenia od Nintendo zaskakują

Podczas nieoczekiwanego wydarzenia od Nintendo pt. „Inside the House of…

20 grudnia 2022

Podczas nieoczekiwanego wydarzenia od Nintendo pt. „Inside the House of Indies: Holiday Event” ogłoszono wprowadzenie gry Mortal Shell: Complete Edition na Nintendo Switch. Ten bardzo dobrze przyjęty souls-like jest dostępny od teraz!

 

Mortal Shell: Complete Edition jak nazwa wskazuje jest ostateczną wersją gry RPG, która zadebiutowała na rynku w 2020 roku i ukazała się na PS4 oraz PC. Decydując się na zakup gry w eShopie w kwocie 99 zł otrzymujemy podstawową grę, wszystkie wydane dotychczas DLC oraz rozszerzenie The Virtuous Cycle.

Tytuł został dosyć ciepło przyjęty zarówno przez graczy, jak i krytyków. Dotychczas dostępne wersje mogą się pochwalić srednią ocen na poziomie 76/100 w agregatorze ocen gier video – Metacritic.

 

Oczywiście Mortal Shell nie wygląda tak dobrze na Switchu, jak na wcześniejszych platformach, na których się ukazał, jednak z opublikowanych w sieci materiałów wynika, że gra trzyma stały klatkarz podczas niezwykle dynamicznych bitew. Tak czy inaczej, dobrych souls-like na Nintendo Switch nigdy za wiele!

 

Podczas niespodziankowego wydarzenia od Nintendo o nazwie Inside the House of Indies: Holiday Event otrzymaliśmy jeszcze zapowiedzi takich gier jak; Floppy Knights, Roman Sands RE:Build oraz Pupperazzi. Idea publikowania jednego filmu z tej serii odbywać się będzie codziennie przez kolejne 4 dni na kanale Nintendo na YouTube. Mamy nadzieję, że do 24 grudnia zagramy w tak oczekiwane Sports Story!

 

Całą prezentację wczorajszego Inside the House of Indies możecie sprawdzić poniżej:


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *