My time at Portia Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

My Time at Portia od Team 17 otrzymało datę premiery

Wydawca Team 17 wraz z producentem Pathea Games ujawnili dziś datę…

19 marca 2019

Wydawca Team 17 wraz z producentem Pathea Games ujawnili dziś datę premiery ich najnowszej produkcji pt. My Time at Portia. Z tej okazji wydawca opublikował nowy trailer, który ma na celu zachęcić do jej zakupu:

 

 

My Time at Portia pojawi się na Nintendo Switch dokładnie 16 kwietnia, od dzisiaj można składać pre-order na ten tytuł w eShopie. Gra dostępna będzie również w wersji pudełkowej, tak więc warto obserwować lokalnych dostawców gier. Każdy kto postanowi zakupić grę w przedsprzedaży otrzyma bonus w postaci Housewarming Gift Set który zawierać będzie:

 

  • Exclusive Outfit: kurtka i podarte dżinsy
  • Exclusive Furniture: Statua Lion with Wings i Zegar Cuckoo Station
  • Consumable Items: tęczowa galaretka i suszona wołowina
  • Bag of Gold: 500 Golów do wydania

 

Jeśli jesteś fanem Stardew Valley to mamy pewność, że My Time at Portia Cię zainteresuje. Produkcja jest mocno inspirowana wielkim przebojem od Chucklefish, jak również Animal Crossing czy Harvest Moon. Prowadzisz w niej sielankowe życie w wiosce, tytułowej Porti, gdzie Twoim głównym zadaniem jest opiekowanie się gospodarstwem. Aby jak najlepiej dbać o swój dobytek musisz wykonywać szereg czynności tj. uprawa roślin, hodowanie zwierząt czy wznoszeniem nowych budowli. Portia jest tętniącą życiem wioską, w której spotkasz wiele ciekawych postaci z którymi będziesz mógł nawiązać znajomość. Ta zapomniana kraina skrywać będzie również wiele tajemnic które w czasie rozgrywki stopniowo będziesz odkrywać.

 

My Time at Portia od jakiegoś czasu dostępna jest w wersji Steam Early Access na komputerach, gdzie zbiera bardzo dobre opinie, co może wróżyć potencjalny hit!

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *