NewsRecenzja
NewsArtykuł

Niespodzianka! Kontynuacja 1-2 Switch pojawi się na Nintendo Switch ostatniego czerwca

To posunięcie, które sprawi, że nawet najbardziej oddani fani Big…

2 czerwca 2023

To posunięcie, które sprawi, że nawet najbardziej oddani fani Big N podrapią się po głowach. Nintendo ogłosiło wydanie „Everybody 1 2 Switch”, kontynuacji dziwacznej gry towarzyskiej „1-2 Switch”. Premiera wyznaczona jest na 30 czerwca i można śmiało powiedzieć, że mało kto się tego spodziewał.

 

 

Oryginalny 1-2 Switch był tytułem startowym dla Nintendo Switch i chociaż zyskał „kultową” popularność, nie był na radarze dla otrzymania kontynuacji. Ale Nintendo ma talent do zaskakiwania nas, a Everybody 1 2 Switch zapowiada się na kolejny wspaniały dodatek do biblioteki Switcha.

Nintendo wyceniło Everybody 1 2 Switch na przyjazne dla portfela 29,99 $ / 29,99 €, co czyni go niedrogim dodatkiem do Twojej kolekcji gier na Switcha. Zarówno wersja fizyczna, jak i cyfrowa będą dostępne w dniu premiery. Jednak w niekonwencjonalnym posunięciu Nintendo zdecydowało się nie publikować żadnych materiałów wideo wraz z tym ogłoszeniem. Wygląda na to, że będziemy musieli poczekać do 30 czerwca, aby zobaczyć grę w akcji i odkryć, jakie nowe zwariowane minigry czekają na nas w tej nieoczekiwanej kontynuacji.

Jakby nie wystarczyło wydanie gry, tego samego dnia Nintendo wypuszcza także pastelowe Joy Consy. Przygotuj się więc na rozjaśnienie swojego Switcha i zbierz znajomych na przezabawną, nieoczekiwaną zabawę dzięki Everybody 1 2 Switch.

 


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *