Nintendo Switch Lite Concept
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Nintendo Switch Lite pojawi się na rynku już w czerwcu!?

Nowy tydzień, to nowa plotka odnośnie nowych wersji Nintendo Switch….

24 kwietnia 2019

Nowy tydzień, to nowa plotka odnośnie nowych wersji Nintendo Switch.

 

Ostatnia wzmianka odnośnie Nintendo Switch Lite/Pro pochodziła z japońskiego dziennika Nikkei, która została opublikowana w zeszłym tygodniu. Odnośnie NS Lite powiedziano, że będzie to „Mniejsza wersja Nintendo Switch jest zaplanowana na jesień 2019 roku, dodatkowo może być podpinana pod telewizor”.

 

Dzisiaj internet huczy ponownie, przywołując raport który opublikował Bloomberg. Sugeruje on, wzrost sprzedaży Nintendo Switch dzięki wydaniu tańszego modelu Nintendo Switch który ma zadebiutować już w czerwcu! Wedle informacji pochodzących z anonimowych źródeł, Nintendo Switch Lite ma pojawić się w najbliższym czasie, a wersja Pro nie jest w ogóle aktualnie planowana i nie zostało przy tej konsoli jeszcze nic poczynione.

 

Wzrost popularności w obecnym okresie, Nintendo zyska na dzięki wydaniu nowej, tańszej wersji Switcha, według dwóch osób zaznajomionych z kwestią, które poprosiły o anonimowość w celu omówienia prywatnych planów. Nowe urządzenie prawdopodobnie zostanie uruchomione pod koniec czerwca, według jednej z osób. Istniejący Switch otrzyma skromny upgrade w tym roku, choć bardziej zaawansowana wersja nie będzie dostępna, mówią ludzie.

 

W artykule pojawia się również wzmianka o tym ze Nintendo Switch Lite ma zostać zaprezentowane podczas targów E3 które odbędą się miedzy 11-13 czerwca.

 

Co sadzicie na ten temat? Okrojona wersja Switcha pojawi się na półkach sklepowych już w czerwcu ? Czekamy na wasze komentarze!

 

Źródło: https://www.bloomberg.com/news/articles/2019-04-23/nintendo-s-big-rally-on-china-prospects-hasn-t-scared-off-shorts
Źródło grafiki: YouTube

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *