Mortal Kombat 11
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Nintendo UK potwierdza obsuwę Mortal Kombat 11 na Nintendo Switch

Nie tak dawno, na łamach naszego portalu wspominaliśmy o opóźnionej…

30 stycznia 2019

Nie tak dawno, na łamach naszego portalu wspominaliśmy o opóźnionej premierze Mortal Kombat 11. Plotka poszła w eter, gdy kilka europejskich sklepów zmieniło datę premiery z 23 kwietnia na 10 maja. Data premiery Mortal Kombat 11 została właśnie również zmieniona w oficjalnym sklepie Nintendo działającym w Wielkiej Brytanii, więc przesunięcie premiery możemy nazwać oficjalnym.

 

Możemy to powiedzieć to na głos. Mortal Kombat 11 pojawi się na Nintendo Switch prawie trzy tygodnie później w porównaniu do innych platform. Nic nie wskazuje by data premiery dla posiadaczy PS4, Xbox One czy komputerów została w międzyczasie zmieniona. Chcielibyśmy usłyszeć komunikat od producenta NetherRealm Studios bądź wydawcy WB Games co jest powodem przesunięcia premiery na Switcha. Jak na razie żadna oficjalna informacja nie została jeszcze opublikowana.

 

W tym wszystkim jest jedna dobra wiadomość. Nintendo UK sklep oferuje specjalną wersje Mortal Kombat 11. W skład zestawu, oprócz kopii gry dochodzi również gadżet w postaci lampki o wymownej nazwie Pixel Pals Lamp. Do wyboru są trzy flagowe postacie z serii: Scorpion, Sub-Zero oraz Raiden. Ciekawe, czy podobne zestawy będzie można zakupić również w Polsce.

 

Pixel Pals Lamp Mortal Kombat 11

 

Zrodlo: Nintendo UK Store

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *