Mortal Kombat 11

Rating: 8.0/10. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Gatunek: Bijatyka

Data premiery: 23.04.2019

Wydawca: Warner Bros.

Liczba graczy: ?

Polska werjsa językowa: brak

Pegi: 18

7

Nasza ocena


Mortal Kombat 11

Gatunek: Bijatyka

Data premiery: 23.04.2019

Wydawca: Warner Bros.

Liczba graczy: ?

Polska wersja językowa: brak

Pegi: 18

Ocena użytkowników:
Rating: 8.0/10. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Ocena redakcji:

7


Seria gier pod tytułem Mortal Kombat przyciąga uwagę graczy w każdym wieku. Jest to popularna seria bijatyk o bardzo brutalnym charakterze, w której można wcielić się w postać wybranego przez siebie wojownika. Mortal Kombat 11 jest jedenastą odsłoną całego cyklu, ale wydaje się, że jeszcze żadnego gracza on nie zanudził, ponieważ w każdej kolejnej odsłonie pojawiają się jakieś nowości. Oczywiście poszczególni wojownicy dysponują zróżnicowanymi umiejętnościami, ponadto istnieje możliwość ich modyfikowania, co jest bardzo dobrą wiadomością dla graczy, którzy nie lubią cały czas grać tymi samymi bohaterami i chcą ich ulepszać. W tej grze jest to jak najbardziej możliwe, wystarczy tylko wiedzieć, jak się za to zabrać.

 

Stoczenie pojedynków z innymi wojownikami wcale nie musi być łatwe, dlatego też poprawianie swoich zdolności jest kluczowym celem każdego gracza. Brać udział można w wielu pojedynkach, gracze spotykają się między sobą na starannie wykonanych arenach, więc z pewnością rozgrywka dostarczy zainteresowanym wielu wrażeń na najwyższym poziomie. W grze występują nie tylko dobrze znani graczom wojownicy z poprzednich odsłon, tacy jak Scorpion, ale do wyboru ma się też nowe twarze. Starcia są bardzo dynamiczne, dużo w nich krwi, więc jeśli ktoś lubi gry w takim klimacie, to Mortal Kombat 11 na pewno mu się spodoba.

 

Każdy z wojowników w Mortal Kombat 11 ma do dyspozycji specjalne uderzenia, dzięki którym może kończyć walki zwycięsko. Wiadomo, że trzeba najpierw takie ciosy poznać, a potem starać się je opanować do perfekcji, aby użyć ich w odpowiednim momencie, a więc wtedy kiedy będzie tego wymagała sytuacja. Przez chwilę nieuwagi można ponieść sromotną porażkę, a tego żaden gracz raczej nie lubi. Co za tym idzie trzeba się skupić na swoich poczynaniach, wtedy tylko można odnosić kolejne zwycięstwa na wybieranych przez siebie arenach. Potyczki są zazwyczaj bardzo zacięte, dlatego też nie powinny rozczarować nawet najbardziej wymagających osób przed konsolami. Warto się w nich sprawdzić wraz ze swoimi znajomymi.

 

GALERIA

 

 

 

TRAILER

 

 

Mortal Kombat 11 Nintendo Switch

 

 

 

Na temat