Final Fantasy VII Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Nowa reklama Nintendo Switch prezentuje Final Fantasy VII !

Poza promocją swoich najnowszych produkcji, Nintendo często wraca do starszych…

1 lutego 2019

Poza promocją swoich najnowszych produkcji, Nintendo często wraca do starszych tytułów w swoich materiałach promocyjnych. W opublikowanej własnie przez japońską korporację reklamie, główne skrzypce gra Mario Kart 8 oraz… Final Fantasy VII!

 

W sumie nie wiemy czy płakać czy się cieszyć. Bohater reklamy ogrywa w samolocie oryginalne Final Fantasy VII z 1997 roku. A przecież my wszyscy liczyliśmy na tak długo zapowiadany remake jednej z najlepszych gier Square Enix… W sumie sprawdź to sam w poniższym materiale:

 

 

Żadne konkretne informacje nie zostały podane, oprócz jakże popularnego wyrazu „soon”. Mamy nadzieję, ze w najbliższym czasie otrzymamy oficjalna datę premiery wraz z ceną. Dla przypomnienia, Final Fantasy VII będzie już trzecią gra z serii która w najbliższym czasie ukaże się na Nintendo Switch, po Final Fantasy XII Zodiac Age oraz Final Fantasy X/X-2 HD Remaster.

 

Jesteśmy pewni ze oryginalna cześć FF VII będzie cieszyć się wielka popularnością wśród użytkowników Nintendo Switch. Mamy również nadzieje, ze zremasterowana wersja która ciągle jest w produkcji nie ominie hybrydowej konsoli Nintendo!

 

 

Źródło: YouTube

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *