Nintendo Labo VR Kit
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Nowe Nintendo Labo zaprezentowane. Nintendo Switch plus VR? To musi się udać!

Od jakiegoś czasu, dość głośno mówiło się o kolejnym zestawie…

7 marca 2019

Od jakiegoś czasu, dość głośno mówiło się o kolejnym zestawie Nintendo Labo, który w najbliższym czasie miał zostać zaprezentowany szerszej publiczności. Dosłownie kilka godzin temu, Nintendo of America pokazało światu Nintendo Labo Toy-Con 04: VR Kit!

 

A więc plotki sugerujące wypuszczenie zestaw do wirtualnej rzeczywistości stały się prawdą. Zestaw Nintendo Labo Toy-Con 04: VR zostanie wypuszczony w dwóch konfiguracjach, a jego premiera zaplanowana jest na 12 kwietnia. Pierwsza z konfiguracji, będzie tą kompletną, zawierająca 6 projektów gotowych do złożenia a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 79.99 $. Drugi zestaw zaoferuje w cenie 39.99 $ dwa projekty wliczając w to google VR. Tak prezentują się opakowania obu zestawów:

 

Nintendo Labo VR

 

 

Nintendo Labo: VR Kit to kompletny zestaw oferujący aż 6 różnych  projektów do złożenia, w tym pakiet wirtualnej rzeczywistości oraz wymagane oprogramowanie dla Nintendo Switch. Z dostępnych kartonowych materiałów będzie można złożyć następujące zabawki: Toy-Con VR Goggles, Toy-Con Blaster, Toy-Con Camera, Toy-Con Bird, Toy-Con Wind Pedal and Toy-Con Elephant. W zestawie znajdzie się również Screen Holder i Safety Cap, które umożliwiać będą bezpieczne użytkowanie nowego Nintendo Labo.

Jak wynika z informacji prasowych opublikowanych przez Nintendo, dzięki Nintendo Labo: VR Kit będzie można odeprzeć inwazje kosmitów z Toy-Con Blaster czy zanurzyć się w podwodnym świecie razem z Toy-Con Camera. Więcej informacji odnośnie pozostałych zabawek i ich funkcji zostanie udostępnione w najbliższym czasie. Kompletny zestaw Nintendo Labo VR Kit został wyceniony przez Nintendo na kwotę 79.99 dolarów i możesz jego zawartość sprawdzić poniżej:

 

Nintendo Labo_ VR Kit

 

 

Drugi, tańszy z zestawów Nintendo Labo: VR Kit – Starter Set + Blaster dostępny będzie w cenie 39.99 dolarów. Zestaw startowy zawierać będzie oprogramowanie Nintendo Switch, a także wszystkie komponenty potrzebne do budowy Gogli VR Toy-Con i Toy-Con Blaster, a także jako uchwyt na ekran i nasadkę zabezpieczającą jak w droższym zestawie. Tańszy z zestawów to świetna opcja dla osób, które nie są do końca pewne co do Nintendo Labo i w przystępnej cenie mogą sprawdzić jego możliwości. Warto zaznaczyć, iż wybierając ten zestaw będziesz miał możliwość dokupienia kolejnych komponentów by stworzyć kompletny zestaw.  za sztukę i zostały one podzielone następująco:

 

  • Nintendo Labo: VR Kit – Expansion Set 1 zawierać będzie Toy-Con Elephant oraz Toy-Con Camera
  • Nintendo Labo: VR Kit – Expansion Set 2 zawierać będzie Toy-Con Wind Pedal and Toy-Con Bird

 

Nintendo Labo Starter Set + Blaster

 

 

Każdy z dodatkowych zestawów Expension Set kosztować będzie 19.99 $ i dostępny będzie od dnia premiery czwartego zestawu Nintendo Labo. Dla przypomnienia, czwarty z kolei zestaw dostępny będzie w sprzedaży od 12 kwietnia na rynku amerykańskim. Co do wersji europejskiej, na jej temat powinniśmy otrzymać informacje w najbliższych dniach, choć przewidujemy  identyczną datę premiery. W najbliższych dniach Nintendo zapewne opublikuje prezentacje video ukazujące najnowszy zestaw Nintendo Labo VR Kit w akcji!

 

Co myślicie o Nintendo Labo Toy-Con 04: VR Kit? Jesteście zainteresowani jego kupnem ?! Dajcie nam znać w komentarzach poniżej!

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *