Journey to Savage Planet Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Od tak cyfrowa wersja Journey to Savage Planet trafiła wczoraj na Nintendo Switch. Wydanie fizyczne jest w drodze!

Ni stąd, ni zowąd jedna z najlepszych dotychczasowo wydanych gier…

22 maja 2020

Ni stąd, ni zowąd jedna z najlepszych dotychczasowo wydanych gier w tym roku trafiła wczoraj do sklepu Nintendo. Mowa o Journey to Savage Planet, o którym wiedzieliśmy, że na Nintendo Switch trafi ale nie wiedzieliśmy kiedy.

 

 

Dobra, Journey to Savage Planet jest już dostępne na Switcha, lecz wyłącznie w cyfrowej wersji. Wydawca 505 Games zapewnia nas jednak, że pudełkowe wydanie jest w drodze i powinno być dostępne w sprzedaży od 25 czerwca. Jeżeli zdecydujesz się już teraz wyruszyć w podróż po planecie Savage musisz przygotować tylko 2,3 GB wolnej pamięci na konsoli, bądź karcie SD. Dobrą wiadomością będzie także fakt, iż tytuł ten będziesz mógł przejść z kumplem w trybie współpracy online. Uprzedzę Twoje pytanie, tak potrzebujesz do tego subskrypcji Nintendo Switch Online.

 

Jeżeli jakimś nieszczęśliwym trafem nie słyszałeś wcześniej o Journey to Savage Planet jest to przygodowa gra akcji, w której przemierzamy powierzchnię obcej planety, jako nieszczęśliwy pracownik korporacji Kindred Aerospace, „czwartej najlepszej międzygwiezdnej firmy eksploracyjnej”. Produkcja przepełniona jest świetnym humorem, śmiechem, i naprawdę dobrą zabawą. Jednak nie szykuj się na ogromne tereny do zwiedzania i rozgrywkę na długie tygodnie. Grę tę można ukończyć przy jednym dłuższym posiedzeniu, co nie zmienia faktu, że naprawdę warto ją polecić każdemu!

 

Zostawiamy dla was na zachętę także premierowy trailer Journey to Savage Planet w edycji na Nintendo Switch:

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *