Life is Strange: True Colors Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Organizacja ESRB wystawiła ocenę dla Life is Strange: True Colours na Nintendo Switch. Ogłoszenie już wkrótce?!

Life is Strange: True Colours to najnowsza gra z serii,…

1 kwietnia 2021

Life is Strange: True Colours to najnowsza gra z serii, która dopiero co została ujawniona przez Square Enix. Co prawda, konsola Nintendo Switch nie znalazło się wśród ogłoszonych platform dla tej gry, jednak najnowszy przeciek sugeruje, że trzeci wpis z serii zawita również na Switcha!

 

Organizacja Entertainment Software Ratings Board (ESRB) wystawiła ocenę dla Life is Strange: True Colours na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, PC, Stadia i co ciekawe również Nintendo Switch. Wygląda na to, że Square Enix wkrótce może mieć coś ciekawego do ogłoszenia.

 

 

Life is Strange: True Colours to trzecia z serii po Life is Strange wydanym w 2015 roku i Life is Strange 2 z 2018 roku. W True Colours gracze wcielają się w zupełnie nową bohaterkę o imieniu Alex Chen posiadającą unikalną moc zwaną Empatią. Jej zdolności pozwalają jej widzieć aury wokół ludzi, które wskazują na emocje, które odczuwają. Gra ma pojawić się 21 września 2021 roku, jednak nie wydaje się, że edycja na Nintendo Switch ukaże się również tego dnia.

 

Zastanawia nas, czy Square Enix zdecyduje się przeportować również poprzednie części z serii Life is Strange na Switcha. Wraz z ogłoszeniem True Colours wydawca zapowiedział także Life is Strange Remastered Collection, które zostanie wydane osobno, jak i zawarte także w pakiecie pt. Life is Strange: True Colours Ultimate Edition. Mamy nadzieję, że Square Enix oraz Dontnod będą mielo kilka ciekawych ogłoszeń dla wszystkich posiadaczy hybrydowej konsoli Nintendo.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *