Mario Kart DLC Marzec

Oszczędź na 48 nowych torach wyścigowych Mario Kart 8 Deluxe! Limitowana ilość!

Zaznaczcie sobie  w kalendarzu datę 18 Marca, ponieważ w Mario…

18 marca 2022

Zaznaczcie sobie  w kalendarzu datę 18 Marca, ponieważ w Mario Kart 8 Deluxe właśnie tego dnia udostępnione zostaną pierwsze 8 tras wyścigowych z zaplanowanych 48. Osobiście wybrane przez twórców spośród wszystkich tytułów na przestrzeni historii serii Mario Kart, zremasterowane tory będą dostępna za 120 złotych w postaci DLC i będą wydawane w sześciu turach. Ale czy nie chciałbyś przejechać się po nowych torach taniej?

Odwiedź Eneba, ulubiony rynek gier wśród graczy i zdobądź dodatkowe trasy wyścigowe dostępne w niższej cenie. Taka okazja trafia się tylko raz! Pospiesz się, ilość jest ograniczona. Tutaj znajdziesz tani Booster Course Pass!

 

Plan B

Przegapiłeś go? Booster Course Pass został wyprzedany? Zawsze istnieje plan B! Karty podarunkowe Nintendo pozwolą Ci zaoszczędzić na dodatkowych trasach Mario Kart 8, ale nie tylko, możesz też kupić gry Nintendo Switch w niższej cenie, albo wykupić abonament. Przyzwyczaj się do dostawania więcej, za mniej.

Wykorzystaj plan B, kup tańsze karty podarunkowe Nintendo taniej dokładnie tutaj!

 

Ścigaj się w pierwszej lidze

Ściganie się z komputerem to dobre ćwiczenie, jednak jak długo będzie stanowić wyzwanie?  Pora porzucić piaskownicę i zacząć grać z dorosłymi. Luźne wyścigi z przyjaciółmi, a nawet turnieje Mario kart — to wszystko jest możliwe dzięki rozgrywkom Nintendo online.  Musisz przyznać, że uderzenie niebieską skorupą w prawdziwego przeciwnika jest dużo bardziej satysfakcjonujące.

Pamiętaj, za każdym razem, kiedy chcesz kupić gry Nintendo Switch, abonament, albo karty podarunkowe, Eneba jest otwarta 24/7.

 

 

Materiał powstał we współpracy z firmą Eneba.

 


Redaktor

Redakcja NintendoSwitch.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *