Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Persona 5 Royal prawdopodobnie wyciekła na Nintendo Switch! Gra zauważona w szwajcarskim sklepie z grami video

Szwajcarski sklep z grami World of Games umieścił na swojej…

18 czerwca 2022

Szwajcarski sklep z grami World of Games umieścił na swojej stronie ofertę na fizyczną wersję Persona 5 Royal w wersji na Nintendo Switch. Potwierdzenie już podczas najbliższego Nintendo Direct?!

 

Kilka dni temu gry z serii Persona zostały zapowiedziane na konsole Xbox oraz PC w październiku. Jednak ogłoszenie ponownie nie dotyczyło tak oczekiwanej wersji na Nintendo Switch, na którą liczą fani na całym świecie. Mamy jednak ciekawą wiadomość. Szwajcarski sklep internetowy z grami World of Games umieścił w swojej ofercie grę Persona 5 Royal wraz z okładką i ceną 69,99 franków szwajcarskich. Data premiery została ustalona na 21 października, czyli tego samego dnia co wydania na Xboxy i PS5. Wpis po godzinnie został jednak usunięty, jednak szwajcarscy gracze zrobili stosowne zrzuty ekranu i podzielili się swoim odkryciem z całym światem.

 

 

Powyższa grafika prezentuje także okładkę gry, której podgląd sklep otrzymał najprawdopodobniej od samego wydawcy. Nie wygląda ona na fanowskie dzieło, a bardzo przypomina wersję okładki z konsoli PS4.

Wyciek różnych gier ze strony sklepów internetowych zdarzają się naprawdę często i są one sprawdzonym źródłem plotek. Już niejednokrotnie przez pomyłkę sklepów dowiadywaliśmy się o portach różnych gier na Nintendo Switch przed ich oficjalnym ogłoszeniem. Było tak m.in. w przypadku Wiedźmin 3: Dziki Gon, Assassins Creed: Black Flag, czy Dying Light.

Czy oprócz Persona 5 Royal inne gry z serii ukażą się także na Switcha? Jest na to bardzo prawdopodobne. Aktualnie jedynie „piątka” otrzymała oficjalną datę premiery. Persona 3 Portable i Persona 4 Golden mają ukazać się po premierze Persona 5 Royal, także najprawdopodobniej wszystko jeszcze przed nami!

 

Ps. Oczywiście może być to zwykły błąd ze strony sklepu, jednak coś czujemy, że Persona 5 Royal wjedzie na Switcha 21 października!


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *