NewsRecenzja
NewsArtykuł

Pokemon Unite obchodzi pierwszą rocznice! Masa nowego contentu zostanie wprowadzona przez twórców

Dokładnie rok temu, 21 lipca 2021 roku darmowa gra MOBA…

21 lipca 2022

Dokładnie rok temu, 21 lipca 2021 roku darmowa gra MOBA Pokemon Unite miała swoją premierę na Nintendo Switch. Od tego czasu gra została bardzo rozbudowana dodając do zabawy nowe Pokemony, areny, przedmioty i wiele więcej. Z tej okazji firma Pokémon Company wyda wiele aktualizacji na cześć pierwszej rocznicy Unite. Gracze będą cieszyć się nowymi bohaterami, przedmiotami, specjalnymi wydarzeniami i nie tylko.

 

 

Po pierwsze do gry dołącza aż 6 nowych Pokemonów, z czego trzy zostały wstępnie ogłoszone. Glaceon trafi do Pokemon Unite już dzisiaj, Buzzwole będzie dostępny od 3 sierpnia, a Tyranitar zawita do gry w połowie sierpnia. Ujawnienie pozostałych trzech stworków nastąpi we wrześniu, ale oficjalna data nie została jeszcze ogłoszona.

Do gry dodany zostanie też nowy tryb o nazwie Boss Rush. Jest to tryb, w którym gracze łączą swoje siły, aby pokonać potężnych bossów i zdobyć ekscytujące nagrody. Boss Rush będzie dostępny w trzech różnych okresach podczas obchodów rocznicy:

  • 21 – 24 lipca 
  • 31 lipca – 7 sierpnia 
  • 14 – 21 sierpnia 

 

Dodatkowo gra będzie rozdawać licencje Unite i Holowear jako bonusy za logowanie. Uruchom grę w czasie trwania wydarzenia, a otrzymasz do pięciu Pokemonów (i alternatywną skórkę dla każdego) za darmo.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *