NewsRecenzja
NewsArtykuł

Powrót do nawiedzonego domu: Luigi’s Mansion 2 HD postraszy na Nintendo Switch latem 2024

Podczas dzisiejszej prezentacji Direct firma Nintendo ogłosiła, że Luigi’s Mansion…

14 września 2023

Podczas dzisiejszej prezentacji Direct firma Nintendo ogłosiła, że Luigi’s Mansion 2 HD, remaster popularnej gry wydanej pierwotnie na Nintendo 3DS, trafi na konsolę Nintendo Switch w przyszłym roku.

 

 

Luigi’s Mansion 2 HD to ulepszona wersja gry, która po raz pierwszy została wydana w 2013 roku. Gra doczekała się znacznych zmian graficznych, a jej premiera na Nintendo Switch zaplanowana jest na lato 2024 roku.

Zgodnie z zapowiedziami, Luigi’s Mansion 2 HD ma dostarczyć graczom jeszcze więcej dreszczyku emocji, przenosząc ich do świata pełnego strachów i niespodzianek. Gracze będą mieli okazję ponownie wcielić się w postać Luigi, który będzie musiał stawić czoła duchom i innym straszliwym stworzeniom.

Remaster gry zachowa wszystkie elementy, które przysporzyły jej popularności, jednocześnie dodając nowe, ulepszone efekty wizualne, które z pewnością zadowolą fanów serii. To doskonała wiadomość dla wszystkich, którzy chcieliby powrócić do tej uwielbianej gry w zupełnie nowej, ulepszonej formie.

 


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *