Lego Star Wars Skywalker Saga Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Premiera LEGO Lego Star Wars: The Skywalker Saga została ponownie przesunięta

Lego Star Wars: The Skywalker Saga początkowo miała ukazać się…

3 kwietnia 2021

Lego Star Wars: The Skywalker Saga początkowo miała ukazać się w październiku 2020 roku. Jak dobrze pamiętamy, TT Games wraz z Warner Bros. zakomunikowali graczom w połowie zeszłego roku, że zmuszeni są przesunąć datę wydania nowej gry LEGO na licencji Gwiezdnych Wojen na wiosnę 2021. Właśnie otrzymaliśmy kolejną aktualizację dotyczącą wydania Lego Star Wars: The Skywalker Saga.

 

 

Studio TT Games ogłosiło za pomocą Twittera, że potrzebują jeszcze więcej czasu, aby dokończyć produkcję Lego Star Wars: The Skywalker Saga, która tworzona jest na Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X. Deweloper nie podał żadnego potencjalnego okna wydania gry. Tak więc nie wiadomo nawet czy najnowsza gra z serii Lego Star Wars pojawi się na rynku jeszcze w tym roku, choć trzymamy za to kciuki.

 

Lego Star Wars: The Skywalker Saga po raz pierwszy zostało ogłoszone podczas targów E3 2019.  Jest to zupełnie nowa opowieść skupiająca wszystkich dziewięciu filmach sagi Gwiezdnych Wojen w jedno, której celem jest bycie ostateczną grą Lego Star Wars. LEGO Star Wars: The Skywalker Saga ma oferować ogromne światy do eksploracji przez graczy wraz z kultowymi miejscówkami znanymi z filmów Star Wars. Według twórców i wydawcy gra będzie „największą i najlepszą w historii gier Lego. ”

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *