The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Producent Zelda: Tears of the Kingdom mówi, że fani mogą spodziewać się rozgrywki, która przyniesie „zmiany w świecie gry”

Producent serii The Legend of Zelda, Eiji Aonuma, który właśnie…

22 marca 2023

Producent serii The Legend of Zelda, Eiji Aonuma, który właśnie skończył 60 lat podczas gali Famitsu Game Awards zapowiedział, że nadchodzące The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, będzie zawierać elementy rozgrywki, które w jakiś sposób zmienią świat gry – Hyrule. Tears of the Kingdom zostało nagrodzone podczas gali najbardziej oczekiwaną grą.

 

W poprzednim tytule, Breath of the Wild, mogłeś doświadczyć nowego świata Zelda z„ swobodą chodzenia gdziekolwiek i robienia tego, co chcesz”. Co więcej , w kontynuacji Tears of the Kingdom swobodna wyobraźnia gracza zostanie wypełniona nową rozgrywką, która przyniesie zmiany w świecie gry. Myślę, że wszyscy, którzy głosowali, będą mile zaskoczeni i mam nadzieję, że będziecie mogli cieszyć się „nieznanym” Hyrule tak, jak lubicie — powiedział Aonuma. 

 

Nintendo wciąż nie pokazało wielu szczegółów na temat rozgrywki. Materiały filmowe w szczególności pokazują Linka patrzącego na Hyrule z nieba. Wyjątkiem jest ostatni krótki zwiastun poświęcony różnym rodzajom pojazdów, których Link może używać do podróżowania przez Hyrule. Nintendo bardzo umiejętnie unika wszelakich wycieków dotyczących The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Jedyną plotką, która jeszcze oficjalnie nawet nie została potwierdzona jest limitowana konsola Nintendo Switch z motywem Zelda: TOTK.

 

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ukaże się 12 maja 2023 roku ekskluzywnie na Nintendo Switch.

 


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *