The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Wyciekły zdjęcia limitowanej wersji Nintendo Switch OLED z motywem Zelda: Tears of the Kingdom

Wygląda na to, że The Legend of Zelda: Tears of…

30 grudnia 2022

Wygląda na to, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, która ukaże się na rynku w maju 2023 otrzyma limitowaną edycję Nintendo Switch OLED. W sieci pojawiły się zdjęcia, które rzekomo przedstawiają specjalną edycję konsoli.

View post on imgur.com

 

Wyciek pochodzi z chińskiego forum Tieba, które wielokrotnie ujawniało wcześniejsze wersje konsol Nintendo Switch przed ich oficjalnym ogłoszeniem.

Konsola z rzekomej edycji specjalnej, która nie została jeszcze ogłoszona przez Nintendo, ma białą stację dokującą z wytłoczonymi złotymi oznaczeniami Zeldy i złote Joy-Cony z zielonym motywem na lewym i białymi oznaczeniami na prawym.

 

Jeśli ten wyciek okaże się prawdą to kolejna limitowana wersja Nintendo Switch OLED powinna pojawić się przed premierą Zelda: Tears of the Kingdom (12 maj 2023) jak to miało miejsce przy wydaniach Splatoon 3 oraz Pokemon Scarlet & Violet. Podobnie też wydaje się, że sama gra nie będzie wchodzić w skład zestawu.

 

Oczywiście nadal trzeba pamiętać, że jest to tylko przeciek i nie wiadomo czy są to prawdziwe zdjęcia prezentujące Nintendo Switch OLED w edycji The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Trzeba jednak przyznać, że powyższe zdjęcia wyglądają na legitne.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *