NewsRecenzja
NewsArtykuł

[Przypomnienie] Dziś premiera Travis Strikes Again: No More Heroes

Własnie dzisiaj 18 stycznia premierę w Polsce ( jak i…

18 stycznia 2019

Własnie dzisiaj 18 stycznia premierę w Polsce ( jak i na całym świecie ) ma Travis Strikes Again: No More Heroes od studia Grasshopper Manufacture. Z tej okazji Nintendo UK za pośrednictwem swoich kanałów social media udostępniło stosowny film promujący tą produkcję.

 

 

To nie wszystko! Grasshopper Manufacture wraz z Suda 51 ma kilka ważnych ogłoszeń odnośnie ich najnowszej produkcji.

 

Pierwsza informacja dotyczy zupełnie nowego etapu zatytułowanego 'Serious Moonlight’. Scena oparta jest na grze Shadow of the Damned, która w 2011 roku została wydana na konsole PS3 / Xbox 360. Za ten tytuł odpowiada Suda51 i wydanym przez Grasshopper Manufacture i służy jako jedna z gier do ogrania konsoli Death Drive Mk II którą znajdziesz w Travis Strikes Again: No More Heroes.

 

Drugie ogłoszenie od Suda 51 mówi o 'Day 7 Patch’. Jak wskazuje jego nazwa łatka zostanie udostępniona po 7 dniach od premiery, czyli 25 stycznia. Oprócz technicznych poprawek nowego Travisa, wprowadzi on m.in. zupełnie nowy film otwierający, choć zawartość filmu nie została ujawniona.

 

Jeśli nie zakupiłeś jeszcze swojej wersji nowej produkcji od Suda 51 możesz to zrobić pod tym linkiem : KUP Travis Strikes Again: No More Heroes

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *