SpongeBob: Krusty Cook-Off - Extra Krusty Edition Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

SpongeBob: Krusty Cook-Off ukazał się dzisiaj na Nintendo Switch

Bez wcześniejszych ogłoszeń studio Tilting Point i Nickelodeon wprowadziły nieoczekiwanie…

29 kwietnia 2021

Bez wcześniejszych ogłoszeń studio Tilting Point i Nickelodeon wprowadziły nieoczekiwanie grę SpongeBob: Krusty Cook-Off do amerykańskiego sklepu Nintendo Switch eShop. Od dzisiaj fani franczyzy SpongeBob mogą wziąć udział w kulinarnym chaosie, dotychczas dostępnym na urządzeniach mobilnych.

 

 

Dokładna nazwa gry to SpongeBob: Krusty Cook-Off – Extra Krusty Edition. Ciekawi nas, czy kolejna gra z serii SpongeBob otrzyma wreszcie jakąś krótszą nazwę, mając na uwadze również wydane w zeszłym roku SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom. Rehydrated.

 

SpongeBob: Krusty Cook-Off – Extra Krusty Edition to port na Nintendo Switch wielokrotnie nagradzanego mobilnego tytułu. Gracze mają za zadanie otwierać i zarządzać różnymi restauracjami w Bikini Bottom poszerzając imperium Pana Kraba. Gra zawiera aż 400 fabularnych poziomów, gdzie podczas kulinarnej przygody spotkasz wielu kultowych bohaterów kreskówki w tym Pana Kraba, Patricka, Skalmara, czy Sandy. Wersja na Nintendo Switch w stosunku do pierwowzoru z 2020 roku zaoferuje cztery unikalne zdolności  gotowania, extra wyzwania i dodatkową zawartość do pobrania.

 

Na dzień dzisiejszy SpongeBob: Krusty Cook-Off – Extra Krusty Edition mogą zakupić gracze w USA, Kanadzie, Meksyku i Brazylii za 29,99 USD. Gra ukaże się w ciągu najbliższych kilku tygodni również w Europie.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *