SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE ogłoszone na Nintendo Switch

Superhot: Mind Control Delete, zupełnie nowa gra w świecie SUPERHOT…

9 lipca 2020

Superhot: Mind Control Delete, zupełnie nowa gra w świecie SUPERHOT została właśnie zaprezentowana. Data premiery ustalona na 16 lipca nie dotyczy jednak wersji na Nintendo Switch, która ma zostać wydana w późniejszym terminie.

 

 

SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE to w pełni funkcjonalna, samodzielna gra osadzona we wszechświecie SUPERHOT . Jest czterokrotnie większa niż oryginalny SUPERHOT, rozszerzając swoją charakterystyczną rozgrywkę, która jest znana i kochana przez miliony fanów. Pozwala graczom zagłębić się w gładki, dopracowany świat, godzinami spędzać intensywne walki w zwolnionym tempie, przedzierając się przez kolejne warstwy systemu, odkrywając tajemnice i szukając sensu instnienia.
 
Wciąż liczebnie przeważający nowi wrogowie wirują wokół ciebie w burzy przemocy w zwolnionym tempie. Bitwa za bitwą, każdy poległy wróg przybliża Cię do tajemnic ukrytych w grze. Masz obsesję. Dobrze, to tylko gra. Dobrze, możesz po prostu przestać.
 
Im bardziej zbliżasz się do rdzenia, tym silniejszy się stajesz. Gromadzisz arsenał nowych umiejętności i broni. Odkrywasz fragmenty cennej wiedzy – znaczenia, którego tak bardzo pragniesz. Strzelasz i kroisz. Idziesz naprzód. Powtórz. Powtórz. Powtórz. Staje się to rytuałem. Zaczyna znowu coś znaczyć.

 

Wszyscy, którzy zakupili wydane w zeszłym roku SUPERHOT na Nintendo Switch, lub zrobią to do 16 lipca otrzymają SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE w edycji na PC zupełnie za darmo. Trochę dziwne to zagranie ze strony twórców. Gracze posiadający Switchową wersję gry powinni jednak otrzymać MIND CONTROL DELETE na tę samą platformę, kiedy ta zostanie wydana w późniejszym terminie…

 

Zespół SUPERHOT w niedalekiej przyszłości powinien podać więcej informacji w temacie wydania ich nowego tytułu na Nintendo Switch.

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *