The Settlers New Allies Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

The Settlers: New Allies ukaże się na Nintendo Switch w 2023 roku

Ubisoft jakiś czas temu ogłosiłp wskrzeszenie legendarnej serii Settlers kolejnym…

28 listopada 2022

Ubisoft jakiś czas temu ogłosiłp wskrzeszenie legendarnej serii Settlers kolejnym wpisem z serii. Dzisiejszego dnia dowiedzieliśmy się, że The Settlers: New Allies, czyli zupełnie nowa gra strategiczna, będąca restartem Settlers’ów ukaże się na Nintendo Switch w 2023 roku!

 

 

Ogłoszenie The Settlers: New Allies na konsolach to niespodziewany ruch ze strony Ubisoft. Dotychczas ta seria gier strategicznych ukazywała się wyłącznie na PC’tach. Tym samym New Allies będzie pierwszą grą z serii, która zadebiutuje na konsoli Nintendo, jak i na konsolach od Sony oraz Microsoftu.

Settlers: New Allies na Nintendo Switch oraz innych platformach zaoferuje cross-play oraz cross-progression. Oznacza to, że w New Allies będziesz mógł z graczami niezależnie od posiadanej platformy oraz to, że swój postęp będziesz mógł w kilka kliknięć przenieść na inną konsolę lub komputer PC.

 

Dzisiejszemu ogłoszeniu The Settlers: New Allies towarzyszyło także podanie do wiadomości oficjalnej daty premiery, ustalonej na 17 lutego 2023 roku. Tego dnia jednak gra ukaże się tylko na PC. Premiera nadchodzącej strategii na Switchu oraz innych konsolach ma odbyć się w późniejszym terminie. Ubisoft będzie na bieżąco informował graczy o postępach przy tym porcie.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *