Nintendo Switch Online
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Usługa Nintendo Switch Online przekroczyła 10 milionów aktywnych subskrybcji

Od uruchomienia Nintendo Switch Online we wrześniu zeszłego roku, liczba…

7 lipca 2019

Od uruchomienia Nintendo Switch Online we wrześniu zeszłego roku, liczba abonamentów cały czas wzrasta. Podczas Q&A prezes Nintendo, Shuntaro Furukawa ujawnił, że usługa posiada już ponad 10 milionów aktywnych subskrypcji.

 

Nintendo Switch Online ma już obecnie ponad 10 milionów użytkowników. Nintendo ogłosiło dzięki temu nowy kamień milowy podczas General Meeting of Shareholders (Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy) odbywającego się w tym tygodniu. Liczba ta wzrosła z 9,8 miliona, ujawnionych przez Nintendo w wynikach za 4 kwartał i rok budżetowy 2018.

 

Prezes Nintendo, Shuntaro Furukawa podczas Q&A zapytany został również o plany dotyczące rozwoju usługi Nintendo Switch Online. Wspomniał o istniejących ofertach, takich jak internetowa biblioteka NES i Tetris 99. Obecni abonenci uzyskali również dostęp do dodatkowych usług, takich jak Save Data Cloud Backup i akcje z kuponami promocyjnymi. Na zakończenie dodał, że firma musi „wzbogacić” usługi subskrypcyjne w przyszłości. Nie zostały przez niego przedstawione żadne szczegóły, jak to wzbogacenie ma wyglądać. Możemy się tylko domyślać, że chodzi m.in. o dodanie kolejnej partii gier z poprzednich platform Nintendo tj. SNES, N64, czy Gamecube.

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *