Nintendo Switch Online + Expansion Pack
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

W gry z N64 zagramy już 26 października. Znamy też cenę za usługę Nintendo Switch Online +Expansion Pack. Jest też niespodzianka!

W ramach dzisiejszego Animal Crossing: New Horizons Direct dowiedzieliśmy się,…

15 października 2021

W ramach dzisiejszego Animal Crossing: New Horizons Direct dowiedzieliśmy się, że nowa usługa Nintendo Switch Online + Expansion Pack, która zaoferuje bibliotekę gier z Nintendo 64 i Sega Genesis zadebiutuje 26 października. Nowy schemat cenowy będzie kosztował 49,99 USD dla indywidualnego pakietu i 79,99 USD za członkostwo rodzinne. Całość została podsumowana stosownym video ze strony Nintendo.

 

 

Cena Nintendo Switch Online + Expansion Pack została potwierdzona, wraz z ujawnieniem, że będzie on zawierał również pierwsze płatne DLC Animal Crossing: New Horizons. Standardowa cena za płatne DLC do Animal Crossing to 25 dolarów — więc jeśli jesteś graczem Animal Crossing: New Horizons , to tak, jakbyś otrzymał pozostałe korzyści z dodatku za 5 USD.

Ceny te są dużym skokiem w stosunku do zwykłej subskrypcji Nintendo Switch Online, która kosztuje 80 złotych rocznie za pojedyncze członkostwo lub 140 złotych rocznie za subskrypcję rodzinną. Subskrypcja Nintendo Switch Online + Expansion Pack oferuje te same korzyści, co standardowa usługa Switch Online — w tym tryb online dla wielu graczy, klasyczne gry NES i SNES, zapisywanie w chmurze i inne korzyści. Oczywiście do tego dochodzi biblioteka gier z Nintendo 64 i Sega Genesis, w które będziesz mógł grać na Nintendo Switch oraz wyżej wymieniony dodatek Happy Home Paradise do New Horizons, który będzie dostępny od 5 listopada.

Jak już wspomniano we wcześniejszym ogłoszeniu ze strony Nintendo, dodatek Expansion Pack odblokowuje dostęp do takich gier na N64, jak The Legend of Zelda: Ocarina of Time, Super Mario 64 i Mario Kart 64; Gry SEGA Genesis, takie jak Sonic the Hedgehog 2, Ecco the Dolphin i Streets of Rage 2.

 

A co w przypadku, gdy posiadasz już abonament Nintendo Switch Online i chciałbyś dołożyć Expansion Pack do swojej oferty? W przypadku aktualizacji z aktualnej standardowej subskrypcji Nintendo Switch Online otrzymasz „proporcjonalną zniżkę w zależności od liczby dni pozostających w obecnym członkostwie”. Nintendo jednak nie sprecyzowało dokładnie, na jakie rabaty można liczyć w tym przypadku.

 

PS. W przypadku Nintendo Switch Online + Expansion Pack podaliśmy ceny w dolarach, ponieważ aktualnie jedynie ceny na tym rynku zostały potwierdzone. Gdy tylko Nintendo zaprezentuje europejskie ceny, niezwłocznie zaktualizujemy ten artykuł.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *