We. The Revolution

Ashen

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Gatunek: RPG, Akcja, Przygodowa

Data premiery: 09.12.2019

Wydawca: Annapurna Interactive

Liczba graczy: 1-2

Polska werjsa językowa: napisy

Pegi: 16

Nasza ocena


We. The Revolution

Gatunek: RPG, Akcja, Przygodowa

Data premiery: 09.12.2019

Wydawca: Annapurna Interactive

Liczba graczy: 1-2

Polska wersja językowa: napisy

Pegi: 16

Ocena użytkowników:
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Ocena redakcji:


Ashen na Nintendo Switch to rozgrywająca się w otwartym świecie kooperacyjna gra RPG o wędrowcu szukającym miejsca, które stałoby się jego domem.
Pasywny tryb wieloosobowej kooperacji
W trakcie przygód w Ashen, od czasu do czasu napotkasz innych graczy w rozległym, otwartym świecie, podobnym do pasywnego trybu wieloosobowego Journey. To Ty decydujesz, jak z nimi postępować — wspólnie walczyć ze złem, zaprosić ich do swojej społeczności czy po prostu zignorować.
Souls z niespodzianką
Rozgrywka w Ashen jest podobna do tych soulsowych — walka opiera się tu na wytrzymałości, a gracze przemierzają niebezpieczny i satysfakcjonująco rozległy świat. Jednak jest pewien haczyk — każda rozgrywka jest jedyna w swoim rodzaju. Niezależnie czy przedzierasz się przez ponure bagna, badasz opustoszały fiord czy łupisz starożytny pałac — to, gdzie jesteś w danym momencie, dramatycznie wpływa na dalszy ciąg Twojej przygody. Ten świat jest wielki i brutalny, a Ty jedynie w nim żyjesz.
Stworzenia + Walka
W Ashen nie brakuje niebezpiecznych wrogów, od nieprzyjaźnie nastawionych przeciwników po różne stworzenia. W rozgrywce liczy się eksploracja lokacji oraz obserwowanie otoczenia i jego mieszkańców. Wygrywa ten, kto, planuje swoją rozgrywkę i nie działa pochopnie, bazując na przeczuciach. Otaczająca gracza flora i fauna nie tylko niesamowicie wygląda; często jest śmiertelnie niebezpieczna. Każde zetknięcie z nimi może być tragiczne w skutkach.
Rzemiosło odgrywa kluczową rolę
Podczas rozgrywki gracz spotyka inne postacie, które może zaprosić do swojego Miasta. Nie są to bowiem zwykli poszukiwacze przygód — to potencjalni pomocnicy, dysponujący różnymi umiejętnościami, które mogą się przydać.
Fabuła + ocena
Znany autor fantasy Mark Lawrence (trylogia Rozbite Imperium) i popularna grupa Foreign Fields ściśle współpracowali z zespołem programistów Aurora44, aby stworzyć spójną i niepowtarzalną narrację i dźwięk.
https://www.youtube.com/watch?v=Sb_hQ1K-CQo

Na temat

Sorry, no related articles to display.