Doom Eternal
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

DOOM Eternal zabiera nas do piekła na nowym zwiastunie. Cały czas nie wiadomo kiedy Eternal trafi na Switcha

Bethesda oraz ID Software wypuścili dziś nowy zwiastun Doom Eternal,…

14 stycznia 2020

Bethesda oraz ID Software wypuścili dziś nowy zwiastun Doom Eternal, po raz pierwszy pokazując go podczas transmisji na żywo.

 

 

Jako kontynuacja uznanego przez krytyków DOOM wydanego na Nintendo Switch 9 listopada 2017, DOOM Eternal już wygląda jak udoskonalony następca hitu, na który wszyscy czekaliśmy.

 

Zaprezentowany dziś materiał nadchodzącego wielkimi krokami DOOM Eternal, początkowo skupia się na historii zaprezentowanej przez twórców w tej piekielnej produkcji. Tak naprawdę fabuła nigdy nie była najsilniejszą stroną DOOM, ale historia przygotowana dla DOOM Eternal daje nam nadzieję, że ​​historia będzie miała głębszy akcent, niż poprzednio. Oczywiście twórcy zwiastuna nie mogli pominąć prezentacji gameplayu, który jednym słowem MIAŻDZY! Podczas tego fragmentów rozgrywki akcja aż wylewa się z naszych ekranów, dzięki czemu jeszcze lepiej możemy dostrzec jakie nowe bronie, demony oraz uwielbiane zabójstwa chwały wprowadza DOOM Eternal.

 

Jak wszyscy wiemy, Doom Eternal został opóźniony do 20 marca 2020 r. pod koniec ubiegłego roku, aby dać zespołowi programistów dodatkowy czas na dopieszczenie swojej produkcji. Doom Eternal trafi na PC, Xbox One, PS4 i Google Stadia 20 marca.

 

Data ta nie obowiązuje dla edycji na Nintendo Switch. Cały czas nie zostało potwierdzone przez Bethesdę, kiedy tak naprawdę możemy spodziewać się Switchowej wersji. Szkoda również, że właśnie zaprezentowany zwiastun nie zawiera żadnych informacji o planowanym edycji na Nintendo Switch. Wygląda to tak, jakby wydawca kompletnie zapomniał o porcie na NASZĄ platformę…

 

 

PS. Doom 64 jest oferowany jako bonus w przedsprzedaży, który będzie dostępny 20 marca także na Nintendo Switch możliwy do oddzielnego zakupu.

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *