NewsRecenzja
NewsArtykuł

Koei Tecmo prezentuje kilka strojów w Atelier Ryza 3 dostępnych we „wczesnym zakupie” gry

Tak, jak miało to miejsce w przypadku poprzednich części, w…

6 stycznia 2023

Tak, jak miało to miejsce w przypadku poprzednich części, w Atelier Ryza 3 będzie dostępnych kilka dodatkowych strojów postaci, jednakże będzie można je otrzymać wyłącznie jako „premię za wczesny zakup”. Będzie to między innymi „letni wygląd” głównej bohaterki, który firma zaprezentowała w gameplay`u w mediach społecznościowych.

 

 

W sumie ma zostać udostępnionych siedem kostiumów, jednakże na ich bezpłatne odebranie będzie czas przez pierwsze dwa tygodnie od premiery gry, zarówno w wersji fizycznej, jak i pudełkowej. Nie wykluczone, że w późniejszym czasie stroje będzie można zakupić.

 

Na tym jednak nie koniec niespodzianek, ponieważ Koei Tecmo zaoferuje także kostiumy dla posiadaczy Switcha posiadających już Atelier Ryza, Atelier Ryza 2 lub Atelier Sophie 2. Więcej informacji o oferowanych bonusach na oficjalnej stronie gry.

 

Poniżej kilka strojów „letnich”, jakich będzie można się spodziewać w nowej odsłonie Atelier Ryza:

 


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *